Naše úspechy 2014/2015

Prvosienky

Tento rok sa žiaci našej školy zúčastnili súťaže Prvosienky. Je to  literárna súťaž v autorskej poézii a krátkej próze. V 3. kategórii 3. miesto obsadil Tomáš J. (I.A). Srdečne blahoželáme.

file-page1

SuperTrieda

I. A trieda postúpila do celoštátneho hlasovania o billboard Supertriedy na sociálnu tému: Supertrieda nie je žiadna veda.  K úspechu gratulujeme a držíme palce!

Supertrieda diplom-page-001

LaBáK

V 4. kole celoslovenského on-line seminára LaBáK sa otázky niesli v téme Technológie budúcnosti. Naša žiačka Denisa M. aj v poslednom kole zabojovala a umiestnila sa na celkovom 1.mieste. Jej výhrou je off-road jazda a tiež notebook. Deniska, gratulujeme!

Chemická olympiáda

Dňa 23.04.2015  nás Denisa M. úspešne reprezentovala v najvyššom kole Chemickej olympiády. Stala sa úspešnou riešiteľkou a umiestnila sa na krásnom 20. mieste. Srdečne gratulujeme, Deniska!

CHO

Krajské kolo fyzikálnej olympiády

Dňa 22.04.2015 sa naša žiačka, Deniska M., zúčastnila krajského kola fyzikálnej olympiády a umiestnila sa na výbornom 5. mieste. K výsledku blahoželáme!

physics

Anglický týždeň

Rebeka E. vyhrala v anglickom týždni v kategórii jednotlivci – Y9&GYM! Získala najviac plusových bodov za používanie anglického jazyka a nezískala ani jeden trestný bod. Blahoželáme!

VB_placka

Okresné kolo chemickej olympiády

Dňa 26.3.2015 sa Deniska M. zúčastnila okresného kola chemickej olympiády a umiestnila sa na 1. mieste! Žiačka postupuje do krajského kola, ktoré sa uskutoční 23.04.2015. Blahoželáme!

Deniska M. diplom

LaBáK

V 3. kole celoslovenského on-line seminára LaBáK sa otázky niesli v téme Mobilita súčasnosti. Naša žiačka Deniska M. z I.A sa umiestnila na 3.mieste. Získala 48,50 z 50 bodov. V celkovom poradí je zatiaľ na 1.mieste. Deniska, držíme palce v poslednom kole!

Okresné kolo fyzikálnej olympiády

Dňa 19.3.2015 sa naša žiačka Denisa M. zúčastnila okresného kola fyzikálnej olympiády v Trnave. Spomedzi všetkých súťažiacich sa umiestnila na skvelom treťom mieste.  K výsledku blahoželáme!

physics

Školské kolo chemickej olympiády

Dňa 13. februára 2015 sa uskutočnilo školské kolo chemickej olympiády. Zúčastnili sa ho 2 žiačky nášho gymnázia – Rebeka E. a Denisa M. Získali rovnaký počet bodov a stali sa úspešnými riešiteľkami. Srdečne blahoželáme!

pink-conical-flask-hi

Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry

Dňa 06.02.2015 sa naša žiačka Denisa M. zúčastnila krajského kola Olympiády zo slovenského jazyka literatúry v kat. B a umiestnila sa na 4. mieste. K výsledku blahoželáme!

OSJL

LaBáK 2. kolo

Deniska M. sa zúčastnila aj 2. kola súťaže pre mladých žiakov – vedátorov.  V súťaži získala plných 50 bodov, čím sa umiestnila na skvelom 1. mieste. K úspechu blahoželáme!

labak

Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry

Dňa 8. 12. 2014  sa na našej škole uskutočnilo školské kolo olympiády zo slovenského jazyka a literatúry. Zúčastnili sa ho žiačky Denisa M. a Michala S., ktoré medzi sebou súperili vo vedomostiach zo slovenského jazyka a literatúry. Úspešne prešli všetkými časťami – písomnou aj ústnou. A kto nás bude reprezentovať na krajskom kole? K víťazstvu srdečne blahoželáme Denise M. a držíme palce v ďalšom kole.

OSJL-DIPLOM-page-001

iBOBOR

Dňa 10.11.2014 sa naši gymnazisti zapojili do informatickej súťaže iBOBOR. Cieľom tejto súťaže je podporiť u žiakov záujem o IKT – informačné a komunikačné technológie. Úspešnou riešiteľkou súťaže sa stala Denisa M. s počtom 52,02 bodov.

Všetkým zúčastneným ďakujeme a Deniske blahoželáme!

Diplom

Školské majstrovstvá Trnavského kraja v halovom veslovaní

Dna 12.11 sa dievčatá z nášho gymnázia (v zložení: Michala S., Ekaterina A., Sylvia Ch., Yana S.) zúčastnili školských majstrovstiev Trnavského kraja v halovom veslovaní. Po troch dňoch tréningu podali výborný výkon a skončili na druhom mieste. Srdečne gratulujeme.

o       Dievčatá I.A veslovanie

LaBáK

Naša žiačka Denisa M. sa zapojila do on-line seminára LaBáK a v 1.kole vypracovala otázky o materiáloch používaných v automobilovom priemysle. Veľmi sa tešíme z jej úspechu – krásneho 3.miesta v rámci celého Slovenska vo svojej kategórii. Deniska, držíme Ti palce v 2.kole!

labak

Majstrovstvá okresu v cezpoľnom behu

Dňa 1.10.2014 sa žiaci druhého stupňa a gymnázia našej školy zúčastnili na školských majstrovstvách okresu v cezpoľnom behu. Z našej školy sa postavili najprv na štart dievčatá, ktoré súťažili v súťaži družstiev aj jednotlivcov a to na vzdialenosť 1600m. Družstvo dievčat skončilo na peknom 8. mieste a z jednotlivcov najlepšie dobehla Zuzka U., ktorá je žiačkou piateho ročníka a aj napriek tomu obsadila krásne 7. miesto z viac ako 40 dievčat, ktoré boli od nej staršie aj o 5 rokov.

Po dievčatách prišli na rad chlapci, tí si zmerali sily na dvojnásobnej trati. Ani tí sa nedali zahanbiť, keď sa Samuel Ch. pobil o druhé miesto a chlapci ako tím dobehli na 11.mieste. Treba pochváliť aj Filipa H. z piateho ročníka, ktorý tiež za sebou nechal viac ako tri štvrtiny pola. Za gymnázium nás zastupovali tri dievčatá, z ktorých sa nám jedna zranila, tak sme neboli hodnotený ako tím, ale výborne dobehla Michala S. obsadila pekné štvrté miesto. Všetkých musíme pochváliť za bojovnosť a vzorné správanie.

run